25 beautiful kitchens 2011 10 www.farsicad.com 1

مجله 25 مدل زیبای طراحی دکوراسیون آشپرخانه و کابینت ( نسخه مهر و آبان )

پرداختن به دکورسیون داخلی از جمله پرسودترین کارهایی است که امروزه یکی از اصل های طراحی داخل می باشد.

بیشتر شرکت های ایرانی نیز به همین منوال شروع به طراحی و الهام از جدیدترین مدل های طراحی و دکوارسیون داخلی کردند که از جمله مهمترین آنها طراحی آشپرخانه و نوع دکوراسیون کابینت های آن است.

25 beautiful kitchens 2011 10 www.farsicad.com 1

آشپرخانه یکی از مهمترین بخش های آشپرخانه بوِیژه برای برای زنان خانه دار خانه می باشد و بدلیل اینکه بیشتر وقت خود را در این بخش از محیط خانه سپری می کنند دوس دارند محیطی جذاب برای خود داشته باشند که همانا امروزه استفاده از کابینت های چوبی علاوه بر کارایی خاص خود محیطی دل انگیز را برای خود بهمراه دارد.

برای امروز مجله 25 مدل زیبای آشپرخانه را برای خانم های خانه دار و همچنین شرکت هایی که در کار طراحی دکوارسیون داخلی و کابینت سازی هستند آماده کردیم که شما عزیزان می توانید با دانلود این مجموعه بسیار زیبا به جدیدترین بخش های دکوارسیون آشپرخانه آشنایی پیدا کنید.

 

بیشتر بخوانید  معماری ، از مفهوم تا واقعیت

عکس های دیگری از این مجله فوق العاده زیبا را قبل از دانلود می توانید تماشا کنید ( برای دیدن عکس ها در سایت بزرگتر برروی آنها کلیک کنید.

 

نام فایل : مجله 25 مدل زیبای طراحی دکوراسیون آشپرخانه و کابینت ( نسخه مهر و آبان )

sizeحجم : 50 مگابایت

Download Button PNG Photoدانلود ( لینک مستقیم )

رمز عبور : www.farsicad.com  با حروف کوچک تایپ شود.

passwordتوضیحات : فایل به صورت پی دی اف می باشد. در هنگام دانلود به حجم فایل توجه کنید، در صورتی که اگر کمتر از حجم نوشته شده باشد فایل باز نخواهد شد. برای دانلود حتما از برنامه های مدیریت دانلود استفاده کنید.

منبع : فارسی کد ، پرشین کد ، وب سایت تخصصی طراحی ، معماری و دکوارسیون داخلی

 

 

در صورتی که قادر به دانلود این مجموعه نیستید می توانید مجموعه بیش از 300 مجله طراحی و دکوارسیون داخلی را به صورت یکجا از سایت تهیه کرده و هزینه آن را در درب منزل پرداخت نمایید.

بیش از 300 مجله دکوارسیون و طراحی داخلی فوق العاده زیبا

 

2 thoughts on “مجله 25 مدل زیبای طراحی دکوراسیون آشپرخانه و کابینت ( نسخه مهر و آبان )

دیدگاهتان را بنویسید