Kindergarten www.farsicad.com 1

طرح مهدکودک بهمراه فضای بازی

مهدکودک – خانه کودک – طرح مهدکودک – طرح کودکستان – طراحی معماری – فضاهای آموزشی برای اوایل کودکی به زیرساخت های آموزشی ابتکاری و منطقی تبدیل شده اند. واردات محیط های برنامه ریزی شده برای بهبود برآورد نیروی کار با حفظ زیبایی و پاسخگویی پروژه که ترکیب این فضاها را از بین می برد ، عامل تعیین کننده در فرمول بندی معماری را مقیاس بندی می کند.

پروژه های زیر بازتابی از ارزش راه پله و پس از آن جوجه کشی فضاهای خصوصی با فضای چسباندن است ، و در نتیجه یک پیوند آموزشی است که واردات آموزش آموزشی را انجام می دهد و متناسب با آن بازآفرینی می کند.

فرآیندهای پیش بینی شده به عنوان یک مدل کاری ، از طرق مختلف ، ادغام های آموزشی پویا و ضربی را به عنوان بازیگران اساسی برای آموزش آکادمیک و آزادسازی ظرفیت های مختلف در اوایل کودکی ایجاد می کند.

 

کودکستان در قلب محوطه  واقع شده است. ا

ین محوطه 50 کودک بین 3 تا 5 سال را در خود جای داده است که به دو گروه 25 نفره تقسیم شده اند و هر کدام منطقه ای را با فضاها و خدمات جداگانه اشغال می کنند.

همچنین فضای داخلی جامعه برای استفاده مشترک و تعامل دو گروه و همچنین امکاناتی برای محققان دانشگاهی SFU در نظر گرفته شده است ، که برای مشاهده و انجام مطالعات مربوط به آموزش اولیه کودکی در آن مکان حضور می یابند.

بیشتر بخوانید  اصفهان سیتی سنتر - مجتمع گردشگری، تفریحی، تجاری

استراتژی کلی مهدکودک مبتنی بر چهار رکن است: محیط ، عدالت ، اقتصاد و آموزش.

در این چارچوب ، این مهد کودک اولین بار در آموزش پیش دبستانی است که نسل بعدی نیازهای ساختمانی پایدار تلقی می شود و فراتر از حداکثر سطح مورد نیاز برای صدور گواهینامه است.

 

 

.

Kindergarten www.farsicad.com 1
مهدکودک

برای دیدن سایر عکس ها و پلان های این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

 


در صورتی که نیاز به نقشه های مهدکودک رو برای طرح های دانشجویی دارید می توانید با شماره پایین تماس گرفته تا مجموعه بیش از  20 نقشه و پروژه کامل را به ایمیل شما ارسال کنیم ( ارسال نقشه ها به هزینه می باشد ، در صورتی که دنیال فایل های مجانی هستید تماس نگیرید)

۰۹۳۶-۶۰۵۰۶۹۶

سیروس برادران

از  جواب دادن به اس ام اس های شما معذویم.

.

منبع : وب سایت تخصصی معماری فارسی کد

 

 

9 thoughts on “طرح مهدکودک بهمراه فضای بازی

 1. مهشید says:

  ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 2. anni says:

  سلام خسته نباشید
  میشه همینجا ذکر کنید مثل بقیه فایها که هزینه این مطالب اضافی چقدر هست؟بنظرتون وتقعا لازمه تنها برای پرسیدن یه قیمت ،وقت تون رو بگیریم؟
  سوال بعدیم هم اینه بدونم ایا همشون فایل کد دارن ؟
  و اینکه ایا این پروژه ها ایرانی هستند(پروژه دانشجویی) و یا پروژ های خارجی هستند
  چون موضوع پروژه من طراحی فضای آموزشی و مهمدکودک هست ،ممنون میشم زودتر یه این کامنت جواب بدین.
  از زحمات بی دریغتون سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید