عضویت ویژه - اکنت vip

تغییرات جدید در سایت و اعمال اکانت برای کاربران ویژه Vip

از روزی که 2 مجموعه آموزش تری دی مکس در معماری رو برای دانلود قرار دادیم شاهد آن بودیم که دوستان و کاربران زیادی از این مجموعه استقبال کردند و به نوعی بیشتر دانلود را در بین فایل های سایت در کمترین زمان ممکن بدست آورد.

خیلی از دوستان در بخش نظرات درخواست کرده بودند که هر دو هفته یا یک هفته یکبار یک قسمت از این آموزش رو برای دانلود در سایت قرار دهیم.

اما متاسفانه هزینه های سرور دانلود بسیار سنگین تر از آنست که بتوانیم چنین کاری را بکنیم. اگر توجه داشته باشید  سایت فارسی کد بر روی سرورهای ایران قرار گرفته است که بیشترین سرعت را در هنگام بارگذاری سایت دارند ، ولی هزینه های سرورهای ایران بسیار بیشتر از سرورهای خارج از کشور است.

اگر توجه داشته باشید در بین سایت های معماری ایران تنها سایتی هستیم که همه لینک ها دانلود رو هم به صورت لینک مستقیم و هم غیر مستقیم برای دانلود ارائه می شود که الان حتی لینک های 5 سال پیش هم به صورت کامل و بدون نقص در دسترس همه قرار دارد.

عضویت ویژه - اکنت vip

به همین دلیل بر آن شدیم که بخش VIPسایت را برای کاربران راه اندازی نماییم

بیشتر بخوانید  نقشه معماری ساختمان مسکونی 2 طبقه همراه با پارکینگ - 13*10

در این بخش آموزش نرم افزار های رویت ، تری دی مکس در معماری ، اتوکد دو بعدی و 3 بعدی ، اسکیج آپ ، وری vray  و سایر نرم افزار های معماری رو برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ضمن اینکه در این بخش نقشه ، پروژه و مطالعات های پایان نامه معماری  و پروژه های پاورپوینت شده درس های مختلف دروس کاردانی و کارشناسی و همچنین نقشه های طرح های معماری ( مدرسه ، بیمارستان ، دانشکده ، هتل ، فرهنگسرا ، موزه و … برای دانلود قرار خواهیم داد.

عضو شدن در این بخش سایت همراه با هزینه ناچیزی خواهد بود که آن هم کلا خرج سرورهای دانلود خواهد شد ،

بخش VIP سایت از 20 شهریور کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد ( توجه فرمایید که بخش دانلود فایل های رایگان بشدت کم خواهد شد و اکثر فایل ها برای کاربران ویژه سایت قابل دانلود خواهد بود)

برای عضویت در سایت به اینجا مراجعه نمایید.

برای ورود به سایت نیز از اینجا اقدام نمایید.

راهنمای عضویت ویژه در سایت

پرداخت حق عضویت ویژه در سایت ( 1 ماهه ، 3 ماهه ، 6 ماهه و 1 ساله )

 

دیدگاهتان را بنویسید